Část zvukového záznamu ze zasedání zastupitelstva ze dne 8.9.2020 – Diskuze o diskuzi

Celá nahrávka trvá 38 minut, diskuze o diskuzi je hned v úvodu, rychtáře najdete cca ve 4-té minutě.

Na začátku to vypadá nadějně, že bude možné najít cestu k diskuzi, ovšem při hlasování se pak odhaluje skutečný postoj konkrétních zastupitelů k diskuzi – všichni zastupitelé PROTI kromě: Lopatková, Prachařová, Stibůrek PRO. Nenechte se mýlit slovním komentářem a vždy si vyčkejte na činy, zde na výsledek hlasování!

Diskuze podle rychtáře je možná jen k tématům, které on předem vybere!

Proto, že zápisy vypadají už léta stále stejně a proto, že nejsou přesné a mnohdy jsou i nepravdivé, zveřejňujeme na těchto stránkách zvukové nahrávky. Doporučujeme porovnat si realitu se zveřejněným zápisem na obecním webu. Zápisy ze zasedání – Oficiální stránky obce Poříčí nad Sázavou (poricinadsazavou.cz)

Přinášíme vám tyto informace zejména proto, abyste si sami mohli udělat vlastní názor.

Možnost podání námitky proti zjevně lživému zápisu využila zastupitelka Prachařová, ovšem tato záležitost se táhla dalšími dvěma zasedáními. Podstatné je opět hlasování o námitce: všichni zastupitelé PROTI kromě: Lopatková, Prachařová, Stibůrek PRO

Ovšem lahůdka pro „fajnšmekry“ je argument starosty, k tématu proč je zrušena diskuze. Kromě rychtáře, o čemž se dočtete v dalším příspěvku, je citát z díla prezidenta Václava Havla. Najdete přibližně v 3-tí minutě.

Takže představa demokratického rychtáře o jednání s občany je fackování těch, kteří nedrží „hubu a krok“ a záměna svobody slova za zrušení diskuze!

Záznam zasedání si můžete poslechnout zde:

ČTI VÍCE...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.